محل تبلیغات شما

لوله گالوانیزه
گالوانیزه فرآیند استفاده از پوشش روی محافظ روی فولاد یا آهن به منظور جلوگیری از زنگ زدگی است. این اصطلاح از نام دانشمند ایتالیایی لوئیجی گالوانی گرفته شده است.

مباحث

لوله گالوانیزه چیست؟
امید به زندگی
تعمیر
خطر آلودگی سرب
جزئیات بیمه خانه
سایر نکات پیشگیری

لوله گالوانیزهچیست؟
لوله گالوانیزهلوله هایی ساخته شده از فولاد هستند که برای جلوگیری از زنگ زدگی با روکش پوشانده شده اند. این کار معمولاً با فرو بردن لوله ها در یک وان روی مذاب انجام می شود. این لوله ها و اتصالات معمولاً قبل از سال 1950 در خانه ها نصب می شدند (بعضی از سایت ها می گویند تا 1960 استفاده می شده است). با گذشت زمان ،لوله گالوانیزه شروع به زنگ زدگی یا خوردگی از داخل می کنند ، در نتیجه فشار آب کاهش می یابد و جریان آب محدود می شود. این افزایش خطر نشت یا پارگی در لوله ها و احتمال آسیب سیل را نشان می دهد. همچنین خوردگی وقتی به فولاد متصل شود که مستقیماً به مس یا برنج متصل شود.

امید به زندگی چقدر است؟
طول عمرلوله گالوانیزه به طور متوسط ​​40 تا 50 سال است. از آنجا که حداکثر از دهه 1960 اینها نصب نشده اند ، همه اینها از عمر مورد انتظار خود گذشته اند. اگر خطوط تغذیه شما از فولاد گالوانیزه ساخته شده باشد ، فشار آب مداومی وجود دارد که آب را به سمت شیرها فشار می دهد و لوله های خورده را تحت فشار قرار می دهد. اگر خطوط زباله شما از فولاد گالوانیزه ساخته شده باشد ، فشار کمتری به آنها وارد می شود ، زیرا مایع زباله فقط از خانه خارج می شود و ممکن است طول عمر کمی بیشتر باشد.

وقتی مشکلی پیش آمد باید چه کار کنید؟
آب زنگ زده ازلوله گالوانیزه در خانه می چکد
لوله گالوانیزهبا گذشت زمان دچار خوردگی شده و تقریباً غیرممکن است که بتوان گفت فقط با مشاهده لوله ها از بیرون این اتفاق می افتد. این لوله ها از داخل به بیرون زنگ زده و باعث ایجاد ویژگی های ضعیف ساختاری در نتیجه نشت و ریزش می شوند. آنها همچنین در داخل لوله رسوبات کلسیم ایجاد می کنند. این لوله ها می توانند در نهایت با تجمع کلسیم کاملاً مسدود شده و در نتیجه باعث کم شدن فشار آب و آب زنگ زده شوند.

قبل از شروع نشت یا حتی پارگیلوله گالوانیزه ، این علائم داستانی را مشاهده کنید تا مسائل را تشخیص دهید:

لوله گالوانیزه برق چیست؟

لوله ,ها ,گالوانیزه ,زنگ ,، ,آب ,لوله ها ,می شود ,این لوله ,فشار آب ,زنگ زده ,فولاد گالوانیزه ساخته

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
backlinksure Andrea taulordmemad salamat100 apple iran tohjaberslo giti-tavan مدرسه شاد